Chcesz mieć klub, najpierw zbuduj załogę

Turystyka, gastronomia i branża rozrywkowa to gałęzie przemysłu, które rozwijając się prężnie przeważnie w dużych miastach. Ich klientami są miejscowi studenci i turyści rządni alkoholu, dobrej muzyki i potańcówek do białego rana. Jednak klub to nie tylko jego goście. Za atmosferę, bezpieczeństwo oraz czystość w lokalu również dbają ludzie. Dzięki tym cichym bohaterom możemy ze spokojem dać ponieść się gorączce weekendowych nocy, dlatego dobrze dobrana załoga to klucz do sukcesu przedsięwzięcia.

Kogo potrzebujesz

Jeśli chodzi o obsługę w miejscu jakim jest klub Poznań, jak każde duże miasto ma do zaoferowania sporo jeśli chodzi o kadrę pracowniczą. Zacznijmy więc od początku, czyli od wejścia do klubu. Dla bezpieczeństwa twoich gości, a także reszty załogi niezbędną ci jest pomoc świty ochroniarskiej. Nie tylko umięśnieni, ale również doświadczeni i wyszkoleni pracownicy, będą w stanie przeprowadzić selekcje, a także spacyfikować agresywnego i zagrażającego innym klienta. W miejscach gdzie alkohol leje się strumieniami awantury i bijatyki to codzienność, dlatego właśnie pomoc ochrony jest niezbędna.

Klub nie może istnieć bez muzyki, dlatego możesz być pewien, iż dobry DJ pomorze nie tylko rozkręcić imprezę, ale atmosfera wytworzona za sprawą jego występów spowoduje, że imprezowicze wracać będą do ciebie i twojej załogi.

Kolejnymi kostkami w twojej układance będą członkowie obsługi barowej. Zdolni i pasujący wyglądem do wystroju wnętrza i muzyki barmani lub barmanki, a także kelnerzy i kelnerki nie tylko zadbają o pragnienie gości, ale również gdy będzie trzeba zabawią ich rozmową.

Ostatnim podpunktem na twojej liście płac będą najbardziej niepozorni i najmniej zauważalni bohaterowie całonocnych wojaży, czyli pracownicy szatni, a także serwis sprzątający.

 

BBB Poznań klub

 

You may also like...