Hokery do kuchni – nowy hit?

Wysokie siedziska, zwane popularnie hokerami, są znane i lubiane nie od dziś. Dawniej kojarzone były wyłącznie z barami szybkiej obsługi lub podrzędnymi amerykańskimi bistro, obecnie święcą triumfy jako stylowy element wyposażenia domowej kuchni oraz jadalni.

Krzesła hokery mają charakterystyczny wygląd, są to siedziska osadzone na wysokich nóżkach, z oparciem lub bez, dodatkowo niektóre nowoczesne modele mają możliwość regulacji wysokości i wbudowane podnóżki, co pozwala siedzieć stabilnie i komfortowo. Wraz z biegiem lat forma tego mebla ewoluowała i dziś jest on postrzegany jako must have w każdym nowoczesnym domu.

Stołek barowy do kuchni – czy się sprawdza

Hoker w aranżacji kuchni jest zawsze strzałem w dziesiątkę i szybko staje się ulubionym siedziskiem domowników oraz gości. Smukły i elegancki, jest spełnieniem marzeń o luksusie, a jednocześnie sprawia, że wnętrze nabiera wyrazistego charakteru. Zaletą stołków tego typu jest fakt, że są łatwe w utrzymaniu i służą przez wiele lat.

W warunkach kuchennych lepiej unikać hokerów tapicerowanych innym materiałem niż ekoskóra, by uniknąć niepotrzebnych kosztów usuwania trudnych plam. Kuchnia jest przecież miejscem, gdzie przygotowujemy posiłki, a meble narażone są na ryzyko zabrudzeń. Aby więc móc cieszyć się pięknem hokera przez dłuższy czas, zainwestujmy w modele proste, z tworzywa sztucznego, metalu lub drewna.

Stołek barowy w kuchni, czyli awangarda i nowoczesność

Krzesła hokery są doskonałą alternatywą dla osób, które mają dość standardowych rozwiązań i zwykłych krzeseł w swojej kuchni. Te stylowe stołki mogą posłużyć nie tylko jako nietuzinkowa ozdoba do kuchennej wyspy, ale też praktyczne wyposażenie części jadalnej.

Dzięki nowoczesnym hokerom spotkania z przyjaciółmi i bliskimi staną się czystą przyjemnością, a kuchnia stanie się czymś więcej niż nudnym miejscem do przygotowywania posiłków. Wyjątkowe siedziska w stylu industrialnym, skandynawskim, rustykalnym i minimalistycznym znajdziesz na www.meble.pl.

You may also like...