Logicznie za free

Osoby lubiące rozwiązywać zagadki logiczne z całą pewnością wolą skorzystać ze strony, która oferuje nieodpłatne udostępnianie plansz łamigłówek, zamiast oferowania płatnego dostępu. Wiele z takich miejsc oferuje darmowe gry sudoku będące obecnie jedynymi z najczęściej wybieranych łamigłówek. Posiadają proste zasady: może być tylko jedna cyfra w rzędzie, kolumnie i kwadracie. Nie zależnie od tego, jaką drogą dotrzesz do rozwiązania, trzeba trzymać się tej jednej reguły. Poza nią wszystkie chwyty dozwolone.

Jedni zaczynają od znalezienia wszystkich możliwych cyfr danego rodzaju – czasem jest to łatwe, czasem metoda ta bywa zwodnicza. Inny razem starają się wypełnić każdy rząd po kolei – albo kolumnę. Jeszcze inni skupiają się na kwadratach. Wielu preferuje jednak mieszanie tych wariantów i jednoczesne wypełnianie różnych układów, aby nie tracić czasu na sztuczne poszukiwanie miejsce dla cyfr, które może okazać się pułapką. Po nabraniu pewnej wprawy są w stanie bardzo szybko wypełniać pola i znaleźć odpowiedni układ cyfr dla danej planszy.

Wielu z zaprawionych graczy chętnie bierze udział w rywalizacji na czas i punkty, które wyłaniają niekwestionowanych zwycięzców.

 

You may also like...